Naším posláním je provést Vás bezpečně a profesionálně procesem holotropního dýchání.

Mgr. Magdalena Šimečková

Certifikovaná facilitátorka holotropního dýchání a terapeutka

736 187 368Vystudovala jsem Sociální práci a poradenství na Ostravské univerzitě.
Věnovala jsem se mnoho let sociální kynologii - výcviku terapeutických, vodicích a asistenčních psů. Více než 15 let jsem aktivně se svými psy provozovala cílenou canisterapii se seniory a umírajícími pacienty.
20 let jsem se věnovala rodinnému systému rozšířenému o chlupatého psího člena. Provozuji psí školu Koira zaměřenou na výchovu a výcvik psů pomocí pozitivního posilování bez násilí a trestů. Psi a jejich lidé mě naučili mnohé o fungování propojení lidských i psích světů, o komunikaci, autenticitě i motivaci. V neposlední řadě jsem si osvojila hluboké znalosti metodiky učení a modifikace chování pomocí pozitivního posilování.
Od roku 1999 se aktivně věnuji holotropnímu dýchání a v roce 2011 jsem se stala certifikovaným facilitátorem holotropního dýchání v rámci Grof Transpersonal Training.
Od roku 2005 jsem organizovala výcvikové moduly pro facilitátory holotropního dýchání v rámci Grof Transpersonal Training v České republice. Podílela jsem se na přípravě Mezinárodní Transpersonální Konference 2017.
V současné době jsem členem organizačního týmu Grof Legacy Training v České republice. Spolu se Stanislavem Kudrem, Michaelem Vančurou a dalšími kolegy připravujeme 4 letý sebezkušenostní výcvik pro faciltátory Grofova dýchání a holotropních stavů vědomí.
Mimo skupinová a individuální holotropní dýchání nabízím individuální terapii v systému Pesso Boyden Psychomotorické Psychoterapii. Pracuji pod supervizí.

Odborné zkušenosti:
Grof Transpersonal Training 2004 - 2011
Výcvik Pesso-Boyden Psychomotorické Psychoterapii 2018 - současnost

Úvod od Bodyterapie 2011
Biosyntetická přípravka 2011
Práce s traumatem v kontextu Biosyntézy 2019
Krizová intervence Ceteras 2020, 2021
Párová terapie - práce se zdravou vazbou a sexualitou Biosyntéza 2021

Ing. Karel Fuller

Certifikovaný facilitátor holotropního dýchání, průvodce šamanskými technikami

602728444


Karel je mužem na své spirituální medicínské cestě, tanečníkem obřadu Tance slunce. Být tanečníkem slunce je velká pocta a závazek kráčet po rudé stezce bojovníka. A to Karel opravdu žije s neoblomným záměrem, který je inspirující až nakažlivý. Prošel dlouhou cestou duchovního rozvoje, mnoha výcviky a má v sobě něco jedinečného a silného. Potřebuje jít za světlem, pravdou, léčením, propojovat. Hodně ví a umí to předat, vyprávění jsou úžasná. Znám jej několik let a jsem za to velmi vděčný. Nabízí šamanské semináře, přechodové rituály a rituály potní chýše.
Praktikuje duchovní a šamanskou cestu prérijních indiánů. Absolvoval šamanský výcvik v rámci nadace Prof. Michaela Harnera „Foundation for Shamanic Studies“ a završil ho studiem vyspělých šamanských technik. Zabývá se fenomény smrti a umírání, vede mužské kruhy. V rámci výcviku facilitátora holotropního dýchání a transpersonální psychologie se již řadu let věnuje také problematice psychospirituální krize. Je členem České psychedelické společnosti a provozuje e-shop Pijumate.cz, který se specializuje na prodej čaje Yerba maté.

Mgr. Lukáš Srbecký

Certifikovaný facilitátor holotropního dýchání a terapeut

604512671


Lukáš má pedagogické vzdělání a již 14 let pracuje s lidmi jako lektor, kouč a terapeut.
Po celou tuto dobu se intenzivně věnuje hledání a zkoumání metod, které mohou pomoci ulevit od emočních a fyzických problémů a mohou přinést více uvolnění, radosti a zdraví do života. V současné době provozuje soukromou terapeutickou praxi v Brně, kde se specializuje na úzkosti, strachy, fóbie a témata týkající se sebepřijetí.
Během své životní cesty prošel tréninky cílenými na terapii, koučování a osobní rozvoj.
Absolvoval výcvik u spoluzakladatelky EFT Tiny Craig a je tak jako jediný v České republice certifikovaný k praktikování EFT podle tzv. „Zlatého standardu“. Dále prošel výcvikem Neuro-lingvistického programování (NLP) ve stupni Master, školením hypnózy a absolvoval výcvik transpersonální psychologie a holotropního dýchání v institutu zakladatele této metody Stanislava Grofa (GTT). Ve své praxi rád využívá psychoterapeutickou metodu práce s vnitřními částmi - Internal Family Systems (IFS). V současné době se učí Biosyntézu – psychoterapii orientovanou na tělo.
Kromě osobního rozvoje je jeho velkou vášní pobývání v lese, koupání se ve studené vodě a dělání si legrace – hlavně ze sebe.

Stránky terapie: www.lukassrbecky.cz
„Nežádejte po okolním světě, aby se změnil … Vy se změňte jako první.“ (Anthony de Mello)