Kontaktní údajeLukáš: telefon 604 512 671 nebo email: lukas@holotropne.cz

Magdalena: telefon 736 187 368 nebo email: magdalena@holotropne.cz

 

Pro informace o akcích a registraci na workshop kontaktujte prosím Lukáše.

Domeček Brno, A. Procházky 5, 623 00 Brno-Kohoutovice

Na místě akce je možnost přespání na matracích. Během akce je zajištěna lehká vegetariánská strava a drobné občerstvení.

Holotropní dýchání není určeno jako náhrada lékařské péče a lékařských postupů. Holotropní dýchání není primárně určeno k léčení diagnostikovaných onemocnění, ale k působení na některé emoční nebo jiné prvky, které mohou k daným onemocnění přispívat.

V průběhu semináře holotropního dýchání Vám nebude stanovována lékařská diagnóza, nebude doporučeno vysazení Vašich léků či jejich výměna za jiné nebo doporučovány zdravotnické postupy, které přísluší pouze Vašemu lékaři.

Vždy doporučujeme zájemcům a účastníkům holotropního dýchání, aby v případě řešení zdravotních potíží postupovali také ve spolupráci se svým ošetřujícím lékařem.

Pro více informací o možnosti stát se facilitátorem holotropního dýchání navštivte stránky GLT výcvik

    Obchodní údaje:
    Mgr. Lukáš Srbecký, Voroněžská 16, 616 00, Brno, IČO: 03751627, zapsaný v živnostenském rejstříku u Magistrátu města Brna
    Magdalena Šimečková s.r.o, Sídlo: Závada 71, 74719 Bohuslavice IČO 01929232 , zapsaný v živnostenském rejstříku u Městského úřadu Hlučín