Naším posláním je provést Vás bezpečně a profesionálně procesem holotropního dýchání.

Mgr. Magdalena Bahník Šimečková

Certifikovaná facilitátorka holotropního dýchání

736 670 497


Magdalena vystudovala obor sociální práce a poradenství na Ostravské Univerzitě v Ostravě a 3 roky studovala obor andragogika a anglistika, amerikanistika na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala mnohaletý výcvik v transpersonální psychologii a holotropním dýchání Grof Transpersonal Training. Jako facilitátor pomáhá vést holotropní dýchání v Maďarsku a Slovinsku.
S holotropním dýcháním se setkala poprvé v roce 2000, kdy prožívala intenzivní transformační proces a právě tato technika jí pomohla s jeho integrací. Může s klidným svědomím říct, že holotropní dýchání jí zachránilo život a bez něj by nikdy nebyla takovou, jakou je.
V rámci svého osobního rozvoje a sebepoznání absolvovala mnoho kurzů na téma práce s tělem (biosyntéza, bodyterapie), šamanských workshopů v rámci Harner Foundation for Shamanic Studies, několik let spolupracuje s učitelem Lakotské tradice Jorge Redtail Hawkem.
Mimo to Magdalena v roce 2003 založila psí školu Koira a věnuje se svým psím i lidským klientům, kde kombinuje znalosti vzdělávání dospělých, behaviorální psychologie a TTouch. Hlavním těžištěm její práce je pomoc najít lidem a psům společnou řeč. Věnuje se zejména práci s problémovými psy a jejich majiteli pomocí pozitivního posilování bez násilí a trestů. Prakticky rozšířila práci s rodinným systémem o chlupatého člena. Protože i psi jsou našimi zrcadly, klienti často s překvapením zjistí, že zatímco si mysleli, že Magdalena bude řešit jejich psa, vlastně pracují na sobě samotných.

Ing. Karel Fuller

Certifikovaný facilitátor holotropního dýchání, průvodce šamanskými technikami

602728444


Karel je mužem na své spirituální medicínské cestě, tanečníkem obřadu Tance slunce. Být tanečníkem slunce je velká pocta a závazek kráčet po rudé stezce bojovníka. A to Karel opravdu žije s neoblomným záměrem, který je inspirující až nakažlivý. Prošel dlouhou cestou duchovního rozvoje, mnoha výcviky a má v sobě něco jedinečného a silného. Potřebuje jít za světlem, pravdou, léčením, propojovat. Hodně ví a umí to předat, vyprávění jsou úžasná. Znám jej několik let a jsem za to velmi vděčný. Nabízí šamanské semináře, přechodové rituály a rituály potní chýše.
Praktikuje duchovní a šamanskou cestu prérijních indiánů. Absolvoval šamanský výcvik v rámci nadace Prof. Michaela Harnera „Foundation for Shamanic Studies“ a završil ho studiem vyspělých šamanských technik. Zabývá se fenomény smrti a umírání, vede mužské kruhy. V rámci výcviku facilitátora holotropního dýchání a transpersonální psychologie se již řadu let věnuje také problematice psychospirituální krize. Je členem České psychedelické společnosti a provozuje e-shop Pijumate.cz, který se specializuje na prodej čaje Yerba maté.

Mgr. Lukáš Srbecký

Certifikovaný facilitátor holotropního dýchání, EFT terapeut a NLP kouč

604512671


Lukáš má pedagogické vzdělání a již 10 let pracuje s lidmi na různých úrovních – jako lektor, konzultant, kouč a EFT terapeut.
Po celou tuto dobu se intenzivně věnuje hledání a zkoumání způsobů a metod, které mohou pomoci ulevit od emočních a fyzických problémů a mohou přinést více uvolnění, radosti a zdraví do života.
Kromě svého pedagogického vzdělání prošel tréninky cílenými na terapii, koučování a osobní rozvoj.
Absolvoval výcvik u spoluzakladatelky EFT Tiny Craig a je tak jako jediný v České republice způsobilý a certifikovaný k praktikování EFT podle tzv. „Zlatého standardu“ – tedy podle standardů a přísných kritérií zakladatele této metody Garyho Craiga. Dále prošel výcvikem Neuro-lingvistického programování až ve stupni Master (NLP), hypnózy a absolvoval výcvik transpersonální psychologie a holotropního dýchání v institutu psychiatra a zakladatele této metody Stanislava Grofa (GTT).

Stránky věnované EFT terapii: www.eftporadnabrno.cz
Přehled používaných technik: www.lukassrbecky.cz
Stránky věnované Osobnímu průlomu www.osobniprulom.cz

„Nežádejte po okolním světě, aby se změnil … Vy se změňte jako první.“ (Anthony de Mello)